Veřejné zakázky

Obchodní právo

Veřejné zakázky

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zadávání veřejných zakázek dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách. Ať již jste subjekt státní či veřejné správy, nebo soukromý investor, spolupráce s námi Vám přinese komplexní servis vedoucí k dosažení stanovených cílů.

 

Máme několikaleté zkušenosti v poskytování komplexních služeb v oblasti zadávání veřejných zakázek, podložené několika desítkami kladných referencí klientů z této oblasti.

Služby pro investory

Pomůžeme Vám připravit nabídku na míru pro veřejnou zakázku dle požadované metodiky, poradíme Vám s jejím konceptem, obsahem a s úpravou parametrů. Těmito kroky maximalizujeme šanci na získání veřejné zakázky. Služba je složena z přípravy formálního a úpravy faktického znění nabídky.

Servis pro státní a veřejnou správu

Státní a veřejné správě poskytujeme servis spojený se sestavováním veřejných výběrových řízení a zadáváním veřejných zakázek. Tento servis obsahuje právní sestavení zadání veřejné zakázky dle požadavků instituce a s ní spojené konzultace. Pro zadavatele tak vytváříme nejlepší možné podmínky pro získání realizace veřejné zakázky.

Druhy řízení veřejných zakázek

Poskytujeme právní servis v následujících druzích řízení veřejných zakázek:

- Veřejná zakázka malého rozsahu
- Zjednodušené podlimitní řízení
- Otevřené řízení
- Užší řízení
- Další řízení dle zákona o VZ

Poptávka

Zašlete nám nezávaznou poptávku kontaktujeme Vás s řešením do 48 hodin