Pojistné události

Obchodní právo

Pojistné události

Specializujeme se na řešení náhrady škody, zejména z pojistných událostí. Utrpěli jste při dopravní nehodě újmu na majetku či zdraví? Odmítá Vám pojišťovna nahradit škodu ve výši, kterou považujete za adekvátní? Kontaktujte nás a získejte maximální možnou náhradu.

 

Řešení náhrady škody z pojistných událostí je naší nejdéle poskytovanou službou. Díky této specializaci máme vysokou úspěšnost v řešení pojistných událostí podloženou již několika stovkami spokojených klientů.

Jak vám pomůžeme získat náhradu škody?

Stačí nám poskytnout potřebné doklady (kopie řidičského a technického průkazu, popis nehody atp.) a podepsat plnou moc, opravňující nás řešit pojistnou událost za Vás. Od této chvíle je již vše na nás. Zajistíme u pojišťovny šetření pojistné události, opravu automobilu v určeném autoservisu a uplatníme nárok (oprava, odtah, bolestné atp.). Následně vám pojišťovna vyplatí pojistné plnění. Naší odměnou je předem dojednaná část z výše náhrady. V případě našeho neúspěchu nic neplatíte.

Jak rychle získáváte náhradu škody?

Čas potřebný pro získání náhrady škody vždy ovlivňuje složitost případu. Naším rekordem v řešení náhrady škody je 5 pracovních dní. Obvykle zvládáme vyřešit pojistnou událost během několika týdnů, u složitějších případů měsíců. Vždy se snažíme docílit ekonomicky i časově optimální řešení. V rámci služby proto poskytujeme i poradenství a zastoupení v případě mimosoudního vyrovnání.

Poptávka

Zašlete nám nezávaznou poptávku kontaktujeme Vás s řešením do 48 hodin