O nás

Jako společnost s ručením omezeným pod obchodní firmou Mandát & partneři s.r.o. působíme od ledna roku 2010. Naše zkušenosti s právním poradenstvím a exekucí nabízených právních služeb jsou však nepoměrně delší. Firma byla založena a je řízena Janem Mandátem a Michalem Šilhánkem.

Filosofie společnosti

Naší misí je poskytovat poradenské služby výjimečné kvality. Toho dosahujeme díky neustálemu zvyšování vlastních kompetencí a efektivnímu propojování expertů z různých oborů. Společnost vznikla počátkem roku pod názvem Mandát & Šilhánek s.r.o. První nabízenou službou byla pomoc poškozeným, kterým pojišťovny při nahrazování škod z pojistných událostí odmítaly zcela nebo částečně poskytnout plnění. S postupujícím časem se portofolio nabízených služeb dále rozšiřuje.

Jan

Mgr. Jan Mandát

zakladatel, specializuje se zejména na problemtiku spojenou s pojišťovnictvím (škoda způsobená dopravními nehodami a následné neúplné vyplácení plnění za strany pojišťoven - tzv. "amortizace" atd.), převody nemovitostí včetně všech úkonů spojených s Katastrem nemovitostí a veřejným zakázkám. Věnuje se také rozhodčímu řízení.

Poptávka

Zašlete nám nezávaznou poptávku kontaktujeme Vás s řešením do 48 hodin